Partnerství

Partnery HFL Training Center se můžete stát i vy. Představte a prezentujte svou firmu, značku nebo produkt skrze naši komunitu a tréninkové centrum. Staňte se se svým výrobkem součástí námi nabízeného sortimentu. Nebojte se prezentovat ve špičkovém projektu, který navštěvuje široká veřejnost od celých rodin po profesionální atlety. Máte možnost zviditelnit se, prezentovat se právě zde a ukázat lidem, že i vy jste partnerem a podporujete profesionální mimoklubové vzdělávání v oblasti ledního hokeje. My nebereme partnerství jen jako klasický sponzoring, ale uděláme vše pro to, aby naši partneři měli radost ze spojení. Využijeme všechny naše dostupné kanály k tomu, aby partner byl se spojením jeho jména s naším tréninkovým centrem a značkou nadmíru spokojen. Naše silná pozice na sociálních sítí to jen potvrzuje. Máte-li zajímavý produkt nebo službu, který by byl v souladu s filosofií našeho projektu a cílovou skupinou, neváhejte a kontaktujte nás. 

Více o našem partnerském programu vám rádi osobně představíme třeba nad výbornou čerstvou kávou, kde názorně ukážeme, jak pomocí partnerství vám budeme prospěšní. 

Pokud projeví zároveň partner zájem, je možné poskytnout všem našim členům výhody, které lze čerpat například při nákupu v kamených prodejnách nebo internetových portálech.

Befit

HFL Training Center je tréninkové centrum v Praze kde Vám pomůžeme zlepšit herní dovednosti a kondiční schopnosti. Zaměřujeme se především na hokejové hráče

Beranových 140, budova C4, Praha 9, 199 00

Kontakt

info@hfltrainingcenter.com

+420 775 907 600

PO – PÁ 8:00 - 20:00

©2020 HFL Training Center - Hosted on VPS server

Search